KONST / Litografier / Färglitografi 14144395

nr 1414 4395

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Signerad, 80x60cm, yttermått inklusive ram: 99x77cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 19:45:32

22/8 18:53:08 1      Vinnande bud

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm